Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Tarihçe

Adba Danışmanlık 2006 yılında İzmir’de 2 mühendis tarafından kurulmuştur. 2010 yılında Adba Danışmanlık bünyesine 2 iştirak daha katarak büyümeye devam etmiş ve 220 çalışanı ile bir grup firma yapısına ulaşmıştır. 2012 yılında ise yurt içinde büyüme planları ile öncelikle İstanbul’da daha sonra sırası ile Ankara, Antalya, Konya, Manisa ve Gaziantep’te şubeler açarak büyümesini sürdürmüştür.

2016 yılında ise şirket merkezini İstanbul’a taşımış ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmiştir. 2020 yılına gelindiğinde Adba Danışmanlık 1000’den fazla kişi, firma ve kuruma yönetim danışmanlığı, belgelendirme, eğitim, denetim ve firma-tesis kurulumu konusunda kalıcı hizmetler vermiştir. Kadrosuna akademisyenleri de dahil ederek işveren & departman koçluğu hizmetiyle firma ve kurumların güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Adba Danışmanlık Uzmanlık Alanları

• Firma kurmak isteyenlere profesyonel rehberlik etmek.
• Kurumsal firmaların kronik sorunlarına çözümler üretmek.
• Özellikle kobilere yönelik kurumsallaşma, markalaşma, globalleşme alt yapısı oluşturma ve sürdürülebilir ticaret kanallarını iyileştirmek.
• Geliştirme hizmetleri üzere kurulmuş, beraberinde bu hizmetlerin etkili bir şekilde yerleşebilmesi için belgelendirme, eğitim, denetim vb. hizmetleri de içine alan pratik çözüm ortağı olmak üzere yola çıkmıştır.  

Vizyon, Misyon, Amaç, Hedef & Değerlerimiz

Vizyon

Orta vadede ulusal, uzun vadede global bir “çözüm ortağı” olmak.

Misyon

Edindiği bilgi ve tecrübeleri önce değerlemek sonra paylaşmak

Amaç

Alanında en çok ihtiyaç duyulan; ulusal / global bir marka olmak

Hedef

Değer yaratan, sosyal, popüler & en çok tercih edilen kurum olmak

Değerlerimiz

İstikrar, sürekli gelişim, empati, güven

Neden Adba Danışmanlık?

Firmamız kurulduğu günden bu yana paket program mantığı ile değil her firma ve kuruma özel çözümler üretmeye odaklanmış bu alanda başarılar yakalamış, farklı firma kurum ve sektörlerde faaliyetler göstererek çalışma ve çözüm zenginliği elde etmiş, böylece yaratıcı çözümler üretebildiği gibi uygun fiyat politikaları da geliştirebilmiştir.

Hizmetlerimiz